Materiały płynne

Przewóz materiałów płynnych

Transport materiałów płynnych to coraz szersza gałąź logistyki, wymagająca nie tylko doświadczenia, umiejętności i wiedzy, ale również nowoczesnego, w pełni sprawnego i dostosowanego do stawianych przed nim zadań taboru. W Synco Logistics stawiamy na bezpieczeństwo i skuteczność oferowanych przez nas usług, zajmujemy się transportem materiałów płynnych oraz spedycją w sposób kompleksowy. Dzięki profesjonalizmowi i doświadczeniu dostarczamy swoim Klientom elastyczne rozwiązania – oferujemy zarówno transport krajowy, jak i transport międzynarodowy do państw Unii Europejskiej, a także do innych krajów Europy. Nieustannie dążymy do podnoszenia jakości świadczonych usług, co potwierdza uzyskany przez naszą firmę Certyfikat Systemu Jakości GMP+.

Przewóz materiałów płynnych w Synco Logistics odbywa się gównie w cysternach, rzadziej we Flexi Tank. Czym różni się cysterna od Flexi Tanku? Jest to specjalny zbiornik swoją budową przypominający poduszkę, który wypełniony może być różnego rodzaju płynami. W ten sposób możemy łatwo zaadaptować standardową przyczepę na cysternę. W naszej flocie znajdują się zarówno ciągniki siodłowe, jak i cysterny (o pojemności od 29 tysięcy do 34 tysięcy litrów).
Ze względu na rodzaj przewożonych materiałów przewóz materiałów płynnych podzielić na dwa typy:

  • płynne produkty spożywcze (syropy, koncentraty, tłuszcze roślinne i zwierzęce, alkohole, glukozy, woda mineralna);
  • materiały płynne przemysłowe oraz chemikalia (emulsje, farby, nawozy czy oleje).

Doświadczenie i zdobywana latami wiedza pozwala nam dopasować transport materiałów płynnych do potrzeb i możliwości naszych Klientów.

Co otrzymujesz, decydując się na transport materiałów płynnych z Synco Logistics?

  • transport materiałów płynnych z użyciem ciągników siodłowych lub cystern o pojemności od 29 tysięcy do 34 tysięcy litrów,
  • kompleksową obsługę spedycyjną i transportową,
  • gwarancję jakości usług potwierdzoną Certyfikat Systemu Jakości GMP+,
  • fachowe doradztwo i obsługę.