O Nas

SyncoLogistics

Jesteśmy grupą ludzi związanych z transportem od początku swoich karier. Zdobywaliśmy doświadczenie pracując w dużych międzynarodowych korporacjach i cechujemy się przede wszystkim szybkim działaniem, elastycznością, konkurencyjnymi cenami i rzetelnością.

Zarządzaliśmy zarówno transportem drobnicowym jak i gabarytowym przede wszystkim w rolnictwie. Usługi transportowe dla branży rolniczej to nasz główny obszar działania. Doskonale znamy specyfikę tego obszaru, co stanowi gwarancję profesjonalnie wykonanej usługi.

Nieustannie rozszerzamy zakres naszych usług i podnosimy ich jakość. Dostosowujemy wymagania oraz profil wykonywanych usług do potrzeb naszych Klientów. Każde zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem, z zaangażowaniem skupiamy się na najdrobniejszych szczegółach, by spełnić oczekiwania naszego Klienta.

W ostatnim czasie do naszych usług włączyliśmy transport morski oraz lotniczy. Wiąż rosnąca branża logistyczna łamie bariery i sprawia, że transporty na duże odległości są w zasięgu ręki. Zajmujemy się kompleksową obsługą, na życzenie klienta przejmujemy formalności związane z odprawą.

Naszą specjalnością są także ładunki ekspresowe. Zlecenie takiej usługi ekspresowej wynika zazwyczaj z zagrożenia danego procesu naszego Klienta lub ładunku szczególnie narażonego na degradację. Na naszym koncie posiadamy już parę takich realizacji.

Korzystając z naszych usług mają Państwo gwarancję najwyższej jakości usług przewozowych i spedycyjnych. Państwa ładunki powierzacie w bezpieczne ręce.

Nasze wartości

Profesjonalizm i rzetelność

Praca w międzynarodowych firmach logistycznych nauczyła nas działania według  określonych standardów. Logistyka jedna z naszych działalności dzięki czemu możemy zaoferować najwyższą jakość obsługi Klienta, doświadczenie i partnerskie relacje.

Doświadczenie

Wiedza zdobyta podczas działaności w międzynarodowych korporacjach transportowych jest dla najzastąpiona. Gwarantujemy profesjonalne wykonanie transportów, bezpieczeństwo ładunku i kompleksowość usługi, by maksymalnie odciążyć Państwa z formalności.

Konkurencyjność oraz elastyczność

Nieustannie poszerzamy zakres naszych usług i podnosimy ich jakość, dostosowując je do wymagań rynku i potrzeb naszych Klientów. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom i nawiązać długotrwałą relację.